Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Коя зала предпочитате ?

Здравейте, стана ми интересно, че при безплатния курс Programming Basics всички са разделени на 2 групи.

  • Група 1 - зала Code Ground Lab (ет. 0);
  • Група 2 - зала Knowledge Lab (ет.2).

Какви за разликите между двете зали ? В коя да се запиша ?

 

 

Тагове:
0
Programming Basics
mustafa_q1 avatar mustafa_q1 44 Точки
Best Answer

Единствената разлика е, че Code ground е на партера близо до изхода. Визуално са почти еднакви. Според мен няма значение в коя зала ще бъдеш.

 

0
Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Ясно. Благодаря ти.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.