Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dim4o avatar dim4o 288 Точки

Как мога да виждам само екрана на лектора докато гледам видеото?

Искам да гледам лекцията на цял екран. Винаги виждам долу двясно лектора и реално ми е отрязана една значителна лента отдясно и отдолу. Като резултата на моменти едва виждам някои неща по екрана на лектора, което е доста изнервящо. Ето давам пример какво виждам: https://ibb.co/m1eoL7

Как мога да виждам само екрана на лектора без да виждам него и части от залата?

Тагове:
1
Machine Learning 08/03/2018 07:21:36
dimo.ivanov avatar dimo.ivanov 35 Точки

Когато гледаш видеото през страницата на SoftUni, интерфейса има бутон 'ПРОМЕНИ ИЗГЛЕДА', който ще ти свърши работа. 

Но, ако лектора ползва ненужно голяма резолюция и забравя да зумва, пак може да имаш проблеми с ясното виждане на екрана.

Успех!

0
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Това го знам, но за съжаление е безполезно, защото когато искам да гледам на full screen видеото пак е отрязано отдолу и отстрани.

0
dimo.ivanov avatar dimo.ivanov 35 Точки

Така е. Вариант е да зумваш браузъра или да гледаш на телевизор, или каквото друго измислиш. 
Искам да кажа, че е по-разумно да се съсредоточиш върху обучението. Ако се бориш с организационни и технически въпроси, които не зависят от теб, само ще се изнервиш. 

В интерес на истината, подобрение в качеството на записите има от да кажем преди една година, така че има смисъл да се повдигат такива въпроси.
Но в рамките на един курс едва ли нещо ще се промени, та намери си удобен начин да гледаш и слушаш и се съсредоточи върху съдържанието. Това е моят съвет.

0
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Мен пък ми се струва, че има обратна тенденция като гледам този курс - влошаване качеството на записите. Единственото подобрение е в аудиото, което е добро. Видеото е замазано.

Между другото невъзможността за показване на цял екран се оказа, че е дефект на сайта за Chromium browser.

0
10/03/2018 22:12:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.