Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svetla_dzhuneva avatar svetla_dzhuneva 0 Точки

Project UI with Photoshop in Invision

Здравейте! Някой усети ли как преди малко Invision влезе в планирана подръжка ... точно, когато си качвах и вързвах страниците на последната резолюция! И линковете към направените вече резолюции не работят... Много тъпо стана! Какво правим сега? И какво се случва, ако предадем само psd файлове?

Тагове:
0
UI Design
twwinklle avatar twwinklle 1 Точки

При мен се получи същото. Имам линк към недовършения ми проект от миналата седмица..

И исках да направя клипчето, отваряйки страниците в Invision :(

Дано го пуснат...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.