Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinBG avatar MartinBG 4803 Точки

Във FB групата писаха, че е имало проблем със записа и ще направят нов.

Бих препоръчал записите на Васил Пеевски от миналогодишното издание на курса.

Ето линк към лекцията му за Java OOP Principles

1
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

Ами гледам вече са качили видео, но на 2 части :)

Тези записи препоръчваш ли ги въпреки че има вече наши? ;)

А случайно да се е споменавало нещо за изпита? Кога ще излизат оценките? Или поне формулата как се смята :D че точки бонуси а-у...

0
MartinBG avatar MartinBG 4803 Точки

Ако си онлайн студент като мен, няма никаква причина да се ограничаваш с текущите лекции. Аз малко късно го осъзнах това. blush

Най-добре гледай по малко от записите на повече преподаватели (има поне 3 предишни инстанции на този курс) и прецени чии подход на преподаване е най-подходящ и близък до теб.

Гледането на записи дава и малко повече свобода в избора на време и интензивност на обучението. 

 

За резултатите от кой изпит питаш? Преди няколко дни излязоха оценките от Databases Basics - MySQL, но би трябвало да си ги видял?

1
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

За ограничаване не се ограничавам, а по-скоро едвам имам време за едните какво остава да гледам още :) Иначе нали все променят по нещо в програмите и затова гледам да си карам с нашите.

Да за MySQL питах... къде го гледаш?

 

Edit: Видях го в обучения.... аз гледах при сертификатите, а там още липсва :)

0
14/03/2018 22:04:23
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.