Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kraleva1 avatar kraleva1 0 Точки

Проблем с Judge системата.

Здравейте, 

правя миналогодишния курс C Fundamentals и имам проблем с конкретна задача. 
Задача 2 от  изпит (линк : https://softuni.bg/trainings/resources/pdf/15816/exam-2-18-06-c-programming-fundamentals-april-2017/open) 

Задачата функционира перфектно с gcc и написана на atom ,който открай време използвам като среда за програмиране. Единственото нещо,което е странно, е че JUDGE системата ми връща "грешка при компилация" без какъвто и да е резултат или тест, от който мога да разбера в какво се състои грешката.Знам, че gcc има няколко нива на оптимизация, като може поради това да е предизвикана тази грешка (ако например е използвано ниво о3, вместо о2 и т.н). 

Ето го и кодът ми, защото предполагам,че и в него има грешка : 
https://pastebin.com/dc3WUn96 

Благодаря за отделеното време! 
Ако някой има някакво предположение,ще се радвам да го чуя

Тагове:
0
C Programming
kolioi avatar kolioi 641 Точки
В Джадж също се използва gcc, но кода се компилира като C++, a не като C. За да се компилира твоята програмка в Джадж, трябва да оправиш доста неща: липсва една затваряща къдрава скоба във функцията main(), функцията calculateFace() не винаги връща стойност и поведението ѝ е недефинирано, в switch() липсва case Circle:, figure не може да го приравняваш на нула. Всичко това води до грешки в Джадж.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.