Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Yeahoo93 avatar Yeahoo93 1 Точки

Въведение в програмирането със C#

Здравейте,

от известно време се опитвам да открия книгата на Св. Наков - Въведение в програмирането със C#, но навсякъде е с изчерпано количество. Ще съм много благодарен ако някой по-напреднал вече не се нуждае от нея и би склонил да я продаде, да се свърже с мен. :)

0
Programming Basics with C#
Yeahoo93 avatar Yeahoo93 1 Точки

Благодаря за съдействието.

 

В момента я чета онлайн, но я искам в оригинален формат на хартиен носител.

 

Благодаря още веднъж!

1
DeyanSlav0v avatar DeyanSlav0v 15 Точки

Отиди в Софтуни на рецепцията, там я има. Струва 10лв.

0
Yeahoo93 avatar Yeahoo93 1 Точки

За съжаление не съм от София и за това отворих тази тема тук във форума. Писах на официалния мейл на Софтуни, но ми върнаха отговор, че също нямат налична книгата. Някъде прочетох, че ще излиза нова - случайно някой да има повече информация за дата?

0
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Книгата на български език я няма в наличност. При т.нар. "Администрация"  я има на английски. За С#  е налична книгата "Основи на програмирането със С#". След разговор И по телефона, ми казаха, че се обмисля даване за печат, но не се агажираха с никакви срокове.

Информацията ми е отпреди седмица. Съмнявам се за една седмица вече да е налична. Дано поне за следващия модул има наличност.

0
Jikaz avatar Jikaz 0 Точки

Има три варианта за решение на проблема:

1. Обаждаш се веднъж седмично и питаш за книгата и им пишеш веднъж седмично мейл. Иначе кой ще се сети да ти пише. Те са претрупани от работа :-)

2. Ако се сетя ще проверя на следващата лекция и ще ти пиша дали е излезнала. За по-нататък нямам ресурс :-)

3. Най-лесно е да си я свалиш на usb и да си я принтираш. Ще излезне и по-голям формат и ще е по-лесна за четене.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.