Четете онлайн книгата “Въведение в програмирането със C#”
Loading...
Yeahoo93 avatar Yeahoo93 1 Точки

Въведение в програмирането със C#

Здравейте,

от известно време се опитвам да открия книгата на Св. Наков - Въведение в програмирането със C#, но навсякъде е с изчерпано количество. Ще съм много благодарен ако някой по-напреднал вече не се нуждае от нея и би склонил да я продаде, да се свърже с мен. :)

0
Programming Basics with C#

Благодаря за съдействието.

В момента я чета онлайн, но я искам в оригинален формат на хартиен носител.

Благодаря още веднъж!

1
DeyanSlav0v avatar DeyanSlav0v 15 Точки

Отиди в Софтуни на рецепцията, там я има. Струва 10лв.

0

За съжаление не съм от София и за това отворих тази тема тук във форума. Писах на официалния мейл на Софтуни, но ми върнаха отговор, че също нямат налична книгата. Някъде прочетох, че ще излиза нова - случайно някой да има повече информация за дата?

0
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Книгата на български език я няма в наличност. При т.нар. "Администрация"  я има на английски. За С#  е налична книгата "Основи на програмирането със С#". След разговор И по телефона, ми казаха, че се обмисля даване за печат, но не се агажираха с никакви срокове.

Информацията ми е отпреди седмица. Съмнявам се за една седмица вече да е налична. Дано поне за следващия модул има наличност.

0
Jikaz avatar Jikaz 0 Точки

Има три варианта за решение на проблема:

1. Обаждаш се веднъж седмично и питаш за книгата и им пишеш веднъж седмично мейл. Иначе кой ще се сети да ти пише. Те са претрупани от работа :-)

2. Ако се сетя ще проверя на следващата лекция и ще ти пиша дали е излезнала. За по-нататък нямам ресурс :-)

3. Най-лесно е да си я свалиш на usb и да си я принтираш. Ще излезне и по-голям формат и ще е по-лесна за четене.

0