Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

M.Petrova avatar M.Petrova 11 Точки

Проблем с Build и копилация на зад 6. Forum Topics , Exercises: Advanced Collections

Здравейте! Може ли някой да ми каже защо проектът се стартира, в конзолата първите два теста са ок, но не се билдва и дава грешка при компилация?  Какво ли не пробвах и не става. Благодаря в аванс! Линк към джъдж: https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/433#5.

Моят код: https://pastebin.com/sErcsUkr

Тагове:
0
Programming Fundamentals
Tsekova avatar Tsekova 10 Точки

https://pastebin.com/AWq1zhMZ

Здравейте, не знам защо не мога да махна реда, който не съдържа всички задължителни тагове. Това е проверката, която започва на ред 34. Знам, че може и по друг начин да се провери, но не мога да разбера защо не работи с for-циклите?

 

You have been tasked to store a few forum topics, and filter them by several given tags.
You will be given several input lines, containing data about topics in the following format:
{topic} -> {tag1, tag2, tag3...}
The topic and tags will be strings. They will NOT contain spaces or ‘-’, ‘>’ symbols.
If you receive an existing topic, you must add the new tags to it. There should be NO duplicate tags. 
When you receive the command “filter”, you must end the input sequence. On the next line (after “filter”), you will receive a sequence of tags, separated by a comma and a space. You must print ONLY those topics, which contain all tags in the given sequence.
The topics must be printed in the following format:
{topic} | {#tag1, #tag2, …, #tagN}
NOTE: The tags have a number sign (‘#’) as a prefix.
 

Input Output
HelloWorld -> hello, forum, topic
HelpWithHomework -> homework, forum, topic
filter
forum, topic
HelloWorld | #hello, #forum, #topic
HelpWithHomework | #homework, #forum, #topic
First -> this
First -> that
First -> who
Second -> this, what, why
First -> this
Third -> this, third
Third -> that
filter
that, this
First | #this, #that, #who
Third | #this, #third, #that
0
21/03/2018 17:44:01
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.