Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PokeSmokeORG avatar PokeSmokeORG 1 Точки

За изпита на Programming Basics

Здравейте,

дали някой знае, освен този изпит който наближава по programming basics, кога ще е следващият, понеже все още не съм сигурен, че мога да се справя с него така както аз искам и няма да се явявам.

 

Благодаря за отговора !

Тагове:
0
Programming Basics with C#
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Привет PokeSmokeORG,

Вие сте записани за изданието през месец февруари. Тогава изпитните дати са обявени за 14-ти и 15-ти април. Може да се явите на изданието през месец март. Там датите са 28-ми и 29-ти април.

Поздрави,

0
PokeSmokeORG avatar PokeSmokeORG 1 Точки

Здрасти,

ами точно това ми беше въпросът, понеже не съм готов за тези дати, но вече Вашият екип ми отговори, че следващите са 16/17 юни !

0
AlexTasev avatar AlexTasev 65 Точки

Здравей,

Аз съм от групата на Programming basics със C# през март. Предполагам, че можеш да се явиш с нас на 28-ми и 29-ти април. Не е нужно да чакаш чак до юни. Не зная как стоят нещата с плащнето на изпита, но датите са 28.4 и 29.4.

0
03/04/2018 13:37:20
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.