Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

medical_boy_sf avatar medical_boy_sf 16 Точки

Относно домашните в курса Programming Basics

Здравейте, колеги. Имам въпрос относно решаването на задачите за домашно в Judge. При мен липсва бутона/опцията "Compete/Участвай" и има само "Practice/Практикувай", което доколкото разбирам от това, което четох из форума, не върши работа и че домашните се оценяват и отчитат само и единствено, ако са решени чрез "Compete" бутона. Какво е положението при Вас? Има ли някой със сищия проблем? 

Тагове:
TihomirShopov avatar TihomirShopov 1 Точки

А имате ли зададени домашни?

0
medical_boy_sf avatar medical_boy_sf 16 Точки

Благодаря, колеги. Да, качил съм всички задачи от първото домашно чрез бутона "Practice", но ми направи впечатление, че липсва таймер, отчитащ крайния срок, както е при другите курсове, чрез бутона Compete и реших да проверя как стоят реално нещата и дали няма някакъв бъг в моя акаунт. Благодаря ви още веднъж.

0
16/04/2018 15:31:02
programmingcsharp avatar programmingcsharp 0 Точки

А как стоят нещата, ако примерно решим всички домашни за 2-3 седмици. Накрая ще ни бъдат ли отчетени всички и ще ни дадат ли всички точки накрая? 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

на basic ниво да, но след това в следващите курсове домашно се зачита само ако е предадено по време на compete.

0
Milchev11 avatar Milchev11 1 Точки

Колега, няма повод за притеснение - предавай домашните в 'practice' и се придържай към срока от 4дни след съответната лекция! :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.