Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuil_Dechev avatar Samuil_Dechev 35 Точки

Last army - compile time error

 Много моля, ако е възможно, някой от модераторите на курса да провери в Judge защо не ми се компилира програмата. При мен тя си работи. Изкарвам нулевите тестове, нямам статични класове, класовете и интерфейсите са публични, факторитата са наред, има енджин и 10 пъти гледах дали не съм объркал името на някой клас. И не съм променял нещата, за които изрично е казано да не се бутат. 10 часа я решавам - и накрая нищо. Авторското решение в случая не ми помага, както и това че ще я решаваме тази вечер, понеже аз искам да знам защо моето не работи. Ще е просто ужасно на изпита да се издъня по същия начин. Преварително благодаря!  

Username: Samuil_Dechev

Last Army:

 https://github.com/samuilll/C-OOPAdvanced/tree/master/08Exams/Last%20Army

Тагове:
0
C# OOP Advanced
Samuil_Dechev avatar Samuil_Dechev 35 Точки

Открих си проблема. Не съм използвал клас IWriter, в който да събирам съобщения. Вместо него използвах просто един стринг билдър. Не мисля, че е добре всичко да гърми, заради това. Поне да бяха написали в условието, че е задължително да го ползваме...ама не.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.