Софтуерно Инженерство
Loading...
dkunev avatar dkunev SoftUni Team Moderator Forum Admin 512 Точки

Привет pavlind88,

В момента е много рано да се каже, но може би началото или средата на другата година :)

0
itmanov avatar itmanov 0 Точки

Здравейте, за записването на отворения курс Python Fundamentals необходимо условие ли е да е изкаран курса Programming Basics with Python? Записал съм Programming Basics with C#, но обмислям пренасочване към Python и се чудя как да процедирам. 

0

Привет itmanov,

Не е задължително да сте минали Programming Basics, всеки отворен курс може да се записва свободно. Съветвам Ви да запишете Programming Basics with Python, с идеята да Ви е по-лесно в Python Fundamentals. 

0
26/04/2018 15:35:06

А какво се случва ако положа успешно изпита по Основи на програмирането (с оценка над 5:00), но не желая да запиша Fundamentals непосредствено след това - сертификатът запазва ли ми правото да запиша този курс в бъдеще? 

0
Dimitar9002 avatar Dimitar9002 0 Точки

Защо Python Fundamentals се записва до 13-ти юни, а по Python Basics изпита е на 16-17ти?

0

Не съм с юрисдикциите да отговарям, но предполагам, защото Python Fundamentals е отворен курс и не е пряко зависим от изпита по Python Basics.

0

Привет отново, itmanov

Оценката Ви се пази в неограничен срок от време, но съветваме курсистите ако мине повече от година, да се явят отново с цел опресняване на знанията. Сертификатът си е за Вас и отново важи за неограничен период от време.

Поздрави,

0

Здравейте Dimitar9002,

Python Fundamentals е отворен курс, който не се включва в цялостната програма за Софтуерно инженерство. Тоест всеки курс, може да се записва самостоятелно, без ограничението, дали преди това е преминато през Programming Basics. Тоест може да запишете Python Fundamentals, както и Django Web Development, без да сте преминали през Programming Basics.

0