Софтуерно Инженерство
Loading...
DenislavGerdanov avatar DenislavGerdanov 0 Точки

Записване за SEO курс (особен случай)

Здравейте ,

Имам  желание да запиша  SEO модул тук в Софтуни  (онлайн  форма  на  обучение) Тъй като обаче имам физическо увреждане, нямам  възможност да напусна  дома си , за да се явя на изпит  в  края на  курса.

Може ли  някой  да  ми   каже,  възможно ли е някакво  решение , в  моя   случай. Сертификат  ми  е нужен , за  да  мога да  го  добавя в   портфолиото си ?

Благодаря

Денислав Герданов 

dkunev avatar dkunev SoftUni Team Moderator Forum Admin 512 Точки

Здравейте DenislavGerdanov,

За съжаление курсът ни по SEO завърши с изпит началото на месец април. Предвижда се такъв курс началото на другата година. За всеки курс има различен формат за явяване на изпит. В този случай изпитът по SEO, беше предаване на проект онлайн. Не искам да Ви подведа, дали следващият курс ще бъде в същия формат. Сертификат се издава при оценка >= 5.00.

Ето тук има информация, относно изминалия курс по SEO.

Поздрави

0

Благодаря  много , а има  ли   някакъв начин някой  да  отключи материалите от SEO advanced ,за  изминалото издание ,  ако  трябва  бих могъл  да заплатя ?

0

Привет отново, DenislavGerdanov

Изпращам линк към изминалото издание, както и линк към това, което предстои през юни.

Линк към изминалото издание тук
Линк към изданието, което ще се проведе през юни тук

Поздрави и успех,

Митко

0
04/05/2018 11:53:32

курсът изисква   заплащане  има  ли начин  как  да видя стари издания

0
21/05/2018 12:57:00

за съжаление ми  дав това https://prnt.sc/jdslib. Има  ли  някакъв начин , по който  бих могъл  да  получа достъп  до  видеата 

0

Да трябва да се запишете/заплатите за курса , като единствената опция е онлайн, тъй като, курсът е изтекъл. Трябва да използвате потребителското си име DenislavGerdanov .

0

Дава  ми  че курса  seo advanced e недостъпен 

0