Loading...
j0nze avatar j0nze 39 Точки

Database Basics MS SQL май 2018

Искам да попитам, има ли разлика между отворения курс Database Basics – MS SQL – май 2018 и курсът от програма за софтуерно инжинерство Databases Basics - MS SQL Server - май 2018? Забелязах, че се води от един и същ лектор, лекциите са по едно и също време и тн. 

И след като сте извадили първия курс от модула C# DB, при отворените курсове, може ли да очакваме и втория курс от модула да бъде добавен при отворените курсове към края на лятото, или ако искаме да минем и през Databases Advanced - Entity Framework - юни 2018 трябва да се запишем за целия модул? 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 06/05/2018 17:08:54
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

курсовете са едно към едно,аз така си карах миналата година mysql курса :Д защото се обърках малко какво да запиша :Д та реално ще проспа първата част на тоя модул :Д тъкмо тея дни си припомням как се пишат заявките и малките особености на ms sql :D 

0
j0nze avatar j0nze 39 Точки

А след като си изкара Database Basics като отворен курс, не ти ли предложиха някаква опция за Databases Advanced, да го запишеш като отворен курс и него? Реално ти си заплатил отворения курс Database Basics (~200 лв.), изкарал си го, и сега си записал целия модул (~350 лв.) , при положение, че вече си взел единия курс от модула и ти трябва само втория, но въпреки това заплащаш целия модул? 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

е ти не правиш разликата между mysql и ms sql :D и реално я имах като опция но така или иначе ми трябват кредите. То реално и 2та част ще я проспя малко и там знам какво става но винаги има какво да се научи ново. Мисълта ми беше че 2та курса са напълно еднакви и модула. Просто можеш да го изкараш ей така като свободен ако примерно работиш някъде и ти трябва като знание или като част от модула които учиш в софтуерното инженерство. За c# диплома само основните курсове не стигат така или иначе.А и като цяло предния курс които записах по погрешка не ми беше излишен така или иначе научих се да работя с данните като цяло.Сега изкарах освен mysql и един data science курс малко python и други интересни неща и ако си изкарам всичко нормално по програмата до края и взема всичките кредити ще имам 156 точки :Д така че не са хвърлени на вятъра пари напротив а добра инвестиция.

0
06/05/2018 22:11:51
j0nze avatar j0nze 39 Точки

Много  благодаря за информацията.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.