Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EvgeniRusev1 avatar EvgeniRusev1 0 Точки

Programming Basics - домашно и бонус 10% за участие в форум?

Здравейте,

Какви са условията за успешно предаване на домашно при курса Programming Basics и как да разбера дали ми е зачетено успешно предаденото домашно? До колкото разбрах, за този курс няма "Compete" опция и домашните се предават през "Practice", също така трябва домашните да се предадат в срок от 4 дена от началото на занятието, тоест ако събота е лекцията, до сряда трябва да е предадена. Правилно ли съм разбрал?

Друго нещо което искам да попитам е как да получим бонусът от 10% за участие във форума? Трябва да получим "Thumbs up" за някой наш отговор ли?

Благодаря предварително,

поздрави, Евгени

0
Programming Basics
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

на басикс нямате compete добре в до около 7 дни след лекция да пуснеш домашните. А за форума гледа се активноста но какво точно и как,дори след една година не съм сигурен.А и честно казано тея бонуси правят разлика но не е значителна ти ако си знаеш материала ще изкараш спокойно 5,сега ако искаш 6.00 и тн. е друг въпрос затова помагат. Общо взето на форума от това което са обеснявали по всички курсове досега,хубаво е да си активен но не просто за самата активност и да пишеш/коментираш по темата или да задаваш смислени въпроси. А не нещо от типа дайте ми решение на задача x от упражнение x.

0
EvgeniRusev1 avatar EvgeniRusev1 0 Точки

Какво конкретно трябва да предприема като подготовка да изкарам над 5.50 успех на изпита? Като цяло аз съм доста по напред от материала, който се преподава в basics и упражненията не ме затрудняват, но все пак смятам, че тези 10% ще са ми от полза тък като целя висока оценка, затова ме интересува конкретно какво се изисква от мен да ги получа тия 10%?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.