Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Daniel.Pavlov avatar Daniel.Pavlov 6 Точки

10. ** Сръбско Unleashed

Здравейте! Пуснах си сръбското аз, за да ми е по-лесно. Прилоша ми вече, 4 часа го въртя. Може ли някой да погледне кода ми: https://pastebin.com/9saYDapR

Всичко си излиза както трябва като рънна собственоръчно.

Мерси!

Тагове:
0
Fundamentals Module
MinorGlitch avatar MinorGlitch 18 Точки

Ако я направиш с regex ще стане точно за 10 минути, ето едно решение 

https://pastebin.com/c2svHguY

0
AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Regex ите са ми голяма слабост. Трябва да седна някой път да ги науча хубаво. Иначе от много положения могат да спасят човека. 

0
MinorGlitch avatar MinorGlitch 18 Точки

И на мен ми бяха трудни в началото, но с малко практика ги схванах. Съветвам те да използваш Regex 101 когато правиш някакъв pattern, помага да разбереш какво всъщност правиш.

0
AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Влизал съм там обаче пак ми е мътно нещо. Трябва да седна по-сериозно да ги науча. :)

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

регекс с него или без него :Д няма проблем не се косете,честно казано регекс съм ползвал точно 2 пъти за 2та изпита по pf и с# advanced,и без тях става а и така могат да те замотаят...Вярно полезни са но не са чак толкова не мога без тях като OOP примерно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.