Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

biser_atanasov avatar biser_atanasov 7 Точки

Предложение за формат на презентации, текстове на задачи ...

Текстовете на задачите се прилага към всеки курс в docx формат. Презентациите в ppt формат и т.н.

Предложението ми е, да се прилагат само в един формат - pdf.

Така се избягват всякакви проблеми: версия на PowerPoint или Word, разместване на оформлението на страницата, отваряне в други офис пакети /Libre Office/ ...

Имената на всички файлове към лекцията /ресурси/ да са еднакви /видео, текст, презентация, архиви.../

Успех :)

fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Това ако стане реалност имаш 11 бири от мен.
Една да остане и за мен  :P

0
biser_atanasov avatar biser_atanasov 7 Точки

Алилуууя :)

Такива предложения ме правят особено вярващ :о)

Едно много малко момиченце влиза в магазин:
-Леличко ще ми дадете ли 4 бирички?
- Как ще ги носиш, миличко?-пита продавачката.
- ще жулна 2 още тука.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.