Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivaylo.yanchev.5 avatar ivaylo.yanchev.5 80 Точки

Аз нещо не разбирам... този курс паралелно с Java ли ще се провежда?

0
dentia avatar dentia 362 Точки

Да. Ще приключи малко преди изпита по Джава.

1
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Курсът ще се провежда до края на ниво 1, паралелно с всички останали курсове.

1
dentia avatar dentia 362 Точки

Така ли е?

Тогава каква е таза презентация около 21? Или ще се представя това, което ще правим?

1
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Екипната работа към курса по джава е нещо различно от курсът Teamwork and Personal Skills, който ще се провежда през петък до края на нивото. Иначе задача за отборна работа мисля, че ще имаме за всеки един от четирите курса, а май и за напред във всички нива :)

Това трябва да се напише някъде, защото забелязвам, че доста колеги се объркват, аз също като отидох е петък предполагах, че ще е нещо свързано с екипните проекти, а то си е отделен курс, при това доста интересен.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.