Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Знам, че постът е стар, но проблемът идваше от сортирането(незнам защо ти хрумна да ги сортираш), което си направил и ако го премахнеш ще имаш 100/100.

0
pezereto avatar pezereto 15 Точки

Благодаря, радвам се че две години по-късно някой е открил причината задачата ми да е за 80т (не съм ироничен). Няма да се задълбочавам в проблема защо има сортиране (няй- вероятно не съм си го измислил, по това време преправяха задачи от C# на Java мисля че C#-ската искаха сортиране докато Java-рксата, не). Но дори и да е моя грешка ... случва се. Благодаря за открития бъг и пожелавам ти приятно кодене !

0
rado8506 avatar rado8506 7 Точки

Привет, досега решаваx задачата на C# и ми гърмеше първи тест в джъдж. Решавах я с лист, който впоследствие сортирах. Оказа се, че за да минават всички тестове не трябва да има сортировка. Без нея обаче гърми първият нулев тест. Т.е. или без един нулев, или без 20 точки в джъджа :) Сори, че и аз отговарям на толкова стар пост, обаче доста часове си блъсках главата с тази задача :)

Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.