Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IliyanTodorov avatar IliyanTodorov 20 Точки

Visual Studio Enterprise 2017 - license has ended

Ползвам Visual Studio Enterprise 2017 от не повече от 2 месеца след активирането му от студентския имейл. Когато зляза в IDE-то ми дава: 

License: Trial extension (for evalution purpose only) This product is licensed to (Студентския ми имейл) Your evaluation periaod has ended.

Пробвах да изтрия всичко и да го сваля на ново, но пак същото.

Тагове:
Rositza.Velianova avatar Rositza.Velianova 3 Точки

Не ти трябва Enterprice .Трябва да свалиш Community 2017. Само той е безплатен.

За другите ще ти искат пари. Успех.

0
prohause avatar prohause 356 Точки

По принцип имахме лиценз за Enterprise ама нещо се е случило. И моят е изтекъл.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

е те лицензите са по 1 година и след това автоматично докато  сме студенти ни пращат нови за по 1 година.ако не трябва да се обадите на рецепцията просто. Не че comunity версийте са по-лоши но някои неща като reshaper са благинка но и те са кракнати :Д имали желание човек намира начин :Д

0
BobbyTrade avatar BobbyTrade 0 Точки

Аз съм на Community 2017 и също ми изписва Update your trial license; it will expire in 2 days.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.