Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Въпрос: Общежитията...

Здравейте, не знам дали има много други като мен , обаче днес е 4 май, аз не съм от София , първата ми лекция е на 8ми , а дори незнам дали съм приет в общежитие или не съм ... Моля дайте ни някаква информация , защото ако евентуално не съм приет за общежитие да си търся други алтернативи ... защото немога в последния ден да си търся било то квартира или хотели  за нощувка ...

Поздрави.

Тагове:
5
Въпроси за SoftUni
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Привет на всички. Днес ходих с моя съквартирант до общежитията на ВТУ "Тодор Каблешков"

Ситуацията е следната:

 

Това е което исках да ви покажа, изключително съм благодарен на всички от SoftUni които се потрудиха и ни намериха място за пребиваване. Благодаря ви за отделеното време. С съквартиранта ми решихме че може да се търси и квартира и сме отворени за предложения :)

Поздрави :)

6
zontak avatar zontak 457 Точки

Нека някой администратор да пусне тема в която да се съберем.. и да я направи да излиза най-отпред... Защото състоянието е плачевно МЕКО казано.. Аз не се настаних и извадих късмет ,че има при кой да прибивавам докато се съберем.. Жалко е само за момчетата дето са от далеч.. и няма при кого да останат и са принудени да останат в мизерията.. Не знам какво са показвали от ВТУ на господин Наков но .. лично моите представи бяха далеч от това в което искаха да ни настанят.. без нито 1 уред вътре без нищо.. от снимките хубаво си личи за какво иде реч ;Х:Х:Х

1
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Господин Наков не е влизал в общежитията , гледал ги е само отвън, аз така разбрах от един негов пост. Ако е влизал , извинявам се :) Наистина е мизерно , но когато няма къде да останеш .. нямаш избор.. все пак трябва да сме благодарни че са ни намерили поне нещо .. макар и мизерно , тези които останат без друга алтернатива и са твърдо решени да останат присъствено е .. няма да са на улицата , макар че зимата не ми се мисли как ще се спи там.

0
zontak avatar zontak 457 Точки

Е в неговия пост пише ,че имат дограма .. ? :Д имат ама от едно време ;д Все си мисля ,че са му показвали нещо друго.. Той няма да седне да ни лъже че имат дограми и изглеждат добре ако е видял това нещо .. аз така си мисля ;)

 

ако не се лъжа това е общежитие номер 1.. което имаше като опция за избиране в таблицата от сайта на софтуни.. Жалко само ,че имаше таблица за избор а се оказа,че нито избор имаме нито нищо ;)
2
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Това което ти си постнал са другите общежития , те са реновирани от вън , имат изолация и дограма , но от ВТУ ни предлагат за сега само старите , които уж тази година щели да им правят ремонт отвън но от вътре са същата работа като снимката която ви показах :) Така ми казаха поне , че ремонта е само отвън

1
Fundamentalen avatar Fundamentalen 133 Точки

Ако са наистина толкова зле остава варианта да се събираме за квартира...

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Много са зле, дори персонала ни ги показа с такова съжаление... Ще се търси алтернатива и тва е..

Някой да знае дали в студентски приемат лятото на частни начала? (все пак ще са свободни блоковете)

0
zontak avatar zontak 457 Точки

Ами пичове явно се събрахме 4-ма.. Намерете ме в фейса и да направим конферентен чат да видим какво ще правим..

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.