Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

karauzov avatar karauzov 0 Точки

Относно домашните

Когато кача решение на задача в Judge за проверка и ми даде 70/100 точки и след това си оправя кода и пак кача за проверка и ми даде 100/100 кое решение ще се вземе при оценяването? И второ след като направя проверка в Judge счита ли се че съм си качил домашното! Питам дали е необходимо да качвам Blank Solution със всичките проекти другаде?

Тагове:
0
Programming Basics with C#
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

взима най-високия резултат. Реално за решено се счита ако е 100/100 и не не ти трябва целия solution, а задача по задача.

Вие на basics сте само на practice. По нататък,вече има compete и practice там е важно и датата до която се предават,за да се отчетат.

-1
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Вече ще има и compete бутон от другата седмица. Погледни в judge на exercise какво са направили - лекция и упражнение. 

1
karauzov avatar karauzov 0 Точки

това ясно но след като проверя задачата в Judge счита ли се че съм си направил домашното, понеже не ми излиза че съм качвал домашно?

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

този бутон,в сайта няма нищо общо в judge, там чак на професионалните модули ще качвате zip файлове с проекти.

Вземеш ли 100/100 в judge ти се брои домашното

2
karauzov avatar karauzov 0 Точки

Ясно

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.