Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Предложете ми име за сайт...

Здравейте, скоро мисля да пусна един сайт (форум). Ще става въпрос за всичко. Може би странно ви звучи но наистина искам да е за всичко. За мен това е голям проект, но дай боже го реализирам. Ще има информация как какво и защо става така. От рецепти за готвене през фитнес, храни, диети, риболов, лов, спорт, и много други теми. Но първо трябва да избера име на сайт. Тук ми трябва ваше мнение. От начало мислех да се казва kak-se.com. Но когато се замисля, няма да има неща само как се прави дадено нещо, а ще има и неща за живота. Кое е полезно, кое не е и т.н.


Всеки който се сети за подходящо име ще му бъда много благодарен да го сподели.

Също така набирам и екип. За сега сме двама. Ако имате свободно време, и искате да се занимавате с нещо, можете да се свържите с мен.

 

И още един път... БЛАГОДАРЯ ВИ!

0
Общи приказки
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Здравейте отново. Промених си решението. Направих форум за Web Design. http://forum.webvisuality.com/index.php Който иска да помага може да се свърже с мен. 
Благодаря ви на всички.

1
gudov avatar gudov 274 Точки

Сега иска яко реклама.

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

А какви познания се изискват от желаещите да помагат?

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.