Loading...
bgeorgieva avatar bgeorgieva 0 Точки

Домашни?

Здравейте на всички! smiley В секцията на началната страница пише моите  домашни - http://prntscr.com/kw33yu . След което не ми показва да има задание. Има ли в крайна сметка домашно или не? frown 

 

Благодаря предварително! :) 

0
Marketing Fundamentals 19/09/2018 11:28:04
Sendy avatar Sendy 1 Точки

Привет и от мен,

В края на презентацията имаш и активен линк, който води в  екселска таблица - въпросник за бизнес процеси, върху които да  помислим спрямо нивото си.

Предполагам, че не следва да се up load - ва, след като не е казано изришно.

0
mtenev avatar mtenev 149 Точки

Sendy,

Да, като за качването на Вашите домашни ще намерите (в профила на курса) специално оставени места (за тази цел). 🙂

 

nellynkumanova,

 Благодаря за съдействието и включването от твоя страна. 🙂

 

bgeorgieva,

Да, така изписва, но обърнете внимание, че под всяко домашно задание има изписано с какво време разполагате да качите Вашата домашна работа. 🙂

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.