Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aleksandarpet avatar aleksandarpet 0 Точки

Уверение от родител

Здравейте СофтУни, 

Аз съм ученик в 10-ти клас от Варна и тъй като нямам навършени години бих искал да Ви попитам дали и кога трябва да дам уверение от моите родители за посещението на курса по Programming basics през октомври, ако разбира се бъда приет? Интересувам се от програмиране и смятам, че Вашият курс би ми бил много полезен за бъдещето ми развитие! 

Поздрави,

Александър Петров

Тагове:
0
Events
misho_dobrev avatar misho_dobrev 116 Точки

Здравей,

Нямаш нужда от представянето на писменно съгласие на своите родители за посещението на курса Programming basics, нито и да представяш такова ако продължиш в някой от следващите модули/курсове. Изучаването на който и да е от курсовете в Софтуни няма възрастово ограничение и не е нужно съгласие от родител/настойник.

Приятен ден.

1
24/09/2018 12:53:36
aleksandarpet avatar aleksandarpet 0 Точки

Много Ви благодаря за бързия отговор! 

Приятен ден и на Вас!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.