Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

frankiss avatar frankiss 0 Точки

Litemanager и подобни програми за отдалечено управление на компютъра

Здравейте приятели,

кой използвате програмата за отдалечено управление на компютъра?

Litemanager е програма за отдалечено администриране на компютър, използвам това приложение от няколко години. Харесва ми бърза скорост, ясен интерфейс, интуитивен, безплатна версия и ниска цена за лиценза. Може да се използва у дома или в образователна институция или на работното място. Какво е вашето мнение, опит и препоръки?

Благодаря ви!

 

Тагове:
0
Networking
CremaDory avatar CremaDory 39 Точки

Аз ползвам основно SSH , и от време на време remmina(редките случаи като трябва да се вържа към уиндоус машина) .  Нямам много доверие на teamviewer, намирам го за по-бавен и ядящ повече ресурси ,плюс факта че не е опън сорс. Секюр шел ми е най бърз и удобен , пък и го има на всеки юникс /линукс.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.