Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DaFFo avatar DaFFo 0 Точки

Какви параметри са ми нужни?

Здравейте , какви параметри требва да има лаптопа или настолен компютър , каква видео карта , колко рам памет?

За всичките програми които , ще се използват в курсовете. Може ли да ми кажете за всяка една по отделно?

0
SoftUni Creative
maria_zheleva avatar maria_zheleva 1 Точки

В сайта в един от модулите пише:

минимална конфигурация:Windows PC, Intel i3,8GB RAM, 500 GB HDD

и препоръчителна:Windows PC, Intel i7(QUAD CORE), 16GB RAM, 2TB HDD, 256GB SSD

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.