Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MarinPenchev avatar MarinPenchev 4 Точки

Провеждане на изпити в по-големите областни градове

Здравейте, колеги !

от няколкото изпита, на които се явих, наблюдавайки организацията им, не виждам никаква причина изпитите да не може да се провеждат и в други градове. Например - Пловдив, Бургас, Варна, Русе, Плевен, Благоевград биха обхванали що годе територията на цялата страна. 

Аз пътувам от Русе и разходите ми за транспорт надхвърлят разходите ми за самите курсове. Това ме възпира да записвам и други интересни курсове и обучения (изван програмата), както и ме обезсърчава да продължа. Надявам се в скоро време да се мисли по този въпрос.

TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

е ако не си на място,как ще гарантираш че ти го решаваш.. Вярно е по-сложно но се намира начин акто не учим присъствено.А и да се организира за 1 дузина човека от град е малко безумно като имат тяхната база в софия.

-3
MarinPenchev avatar MarinPenchev 4 Точки

Хм, интересно ! До сега никога не се е налагало на изпит да доказвам самоличността си ! Очевидно не е там проблема. Ако се организират зали и квестори изпитът може да бъде проведен навсякъде.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

квестори зала за по -малко то или около дузина човека,и как си представяш това да стане ? :Д 

-1
BorimirGeorgiev avatar BorimirGeorgiev -2 Точки

То има как да стане, но ако всичките са с рогата напред, като тебе и СофтУни нямаше да има.

0
30/10/2018 17:52:30
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.