Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kostadink2001 avatar kostadink2001 7 Точки

Judge Assignment - Task 3 - Parser

Здравейте,

Judge ми дава 60/100 на третата задача от последното домашно, защото кодът ми достига тайм лимита при 3-ти и 4-ти тест. Опитах се да го оптимизирам, но не помогна и не мога да открия по-бърз вариант на сегашния ми код. Моля за насоки или обяснение как да оптимизирам решението си.

                                                  Линкове към съдържанието на двата файла(Parser.h и PrintUtils.h):

                                                   Parser.h

                                                   PrintUtils.h

 

Благодаря предварително!smiley

 

Поздрави,

Костадин Костадинов

Тагове:
0
C++ Programming 04/10/2018 01:03:43
MartinBG avatar MartinBG 4803 Точки

Имаш логическа грешка в readNext метода.

Виж как работи в debug или го разпиши на лист хартия.

ПП

Най-добре премахни линковете към решенията си, защото не е много по правилата ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.