Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SvilenPavlov avatar SvilenPavlov 11 Точки

[Programming Fundamentals] 08. Objects and Classes Exercise - 3. Intersection of Circles

Здравейте!

На тази задача, получавам 2 тайм лимита по 300ms. Интресно ми е къде се бави кода при тези класове? 83/100 

Благодаря, предварително!

 

Code: https://pastebin.com/F3d2m2mE

Условие: https://softuni.bg/downloads/svn/soft-tech/May-2017/Programming-Fundamentals-May-2017/09.%20Programming-Fundamentals-Objects-and-Classes/09.%20Programming-Fundamentals-Objects-and-Classes-Exercises.docx

 

 

Тагове:
GeorgiPaunov avatar GeorgiPaunov 265 Точки
Best Answer

Предния път ти бях обяснявал, че има някакъв проблем с judge и от време на време дава часовничета. Ако ти стане така, пусни пак кода и виж какво ще стане. Ако се изчезнат или се преместят, значи кода си ти е наред и трябва просто да събмитваш докато ти даде 100/100. Сега ти пуснах кода и даде 100.

0
SvilenPavlov avatar SvilenPavlov 11 Точки

А, мн странно. Спомням си, да, но си мислех, че е отсранен. Мерси отново!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.