Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Radooy avatar Radooy 0 Точки

Проблем при запазване на място в залата за присъствена форма на обучение

Здравейте! Имам следния проблем : Желая да си запазя място в залата за присъствена форма, както си му е реда - чрез предварително заплащане за изпита (става въпрос за поготвителния курс Programming Basics C# Fundamentals Януари 2019), но след като отворя формата за извършване на самото заплащане в секцията където е записана "Форма на обучение" ми изписва "онлайн" без да подлежи на промяна на, да кажем, "присъствена". Означава ли това, че местата в залата са запълнени ? Не знам към кого точно да се обърна относно този въпрос и за това създадох тази тема. Предварително се извинявам ако не е за тук.

Тагове:
emo.999 avatar emo.999 399 Точки

Здравей, можеш да пишеш на този имейл: university@softuni.bg

0
06/11/2018 14:23:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.