Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hexanix avatar Hexanix 1 Точки

Въпрос относто Tech Module 2019

Здравейте, 
до колкото разбирам след приключването на Programming Basics курс (в моя слуай - Java Basics Септември 2018), трябва да продължа в курс Tech Module.

Къде мога да намеря информация кога ще започне той? От форумите получавам бегла представа, че ще е Януари 2019, но дори и така - как става записването за този курс? Аз автоматично ли съм част от него или трябва да се запиша допълнително някъде?

В лекциите на Basics е споменат, но не са обяснени тези въпроси. Единствено ми стана ясно, че формата на обучение е променена и вее Tech Module ще съдъжра обучение на повече от единия избран език.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Mario.Georgiev avatar Mario.Georgiev 9 Точки

Здравейте,

 

От тук https://softuni.bg/users/profile/curriculum може да видиш горе долу кой курс кога трябва да започне.

За да се запишеш за Tech първо трябва да си преминал Basics успешно.

След това обикновено пращат мейл кога започват курсовете с линк да се запишеш когато станат активни.

На сайта също би трябвало да ти излезе съобщение.

 

Поздрави,

Марио

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.