Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mbelev avatar mbelev 10 Точки

За всички, които се интересуват от Bitcoin, PayPal мисли да приеме Bitcoin

Предполагам, че всички които са били на конференцията и са слушали лекцииката на lightning talk за Bitcoin им е станало интересно. Лично на мен ми стана доста интересно и сега попаднах на нещо доста интересно.

PayPal обмислят приемането на Bitcoin, което ако се случи със сигурност ще промени доста неща според мен.

Ето и линк към статия, на който му е по - интересно да разгледа: цък

Поздрави. : )

Тагове:
0
Общи приказки
beBoss avatar beBoss 507 Точки

И какво ще се промени от това нещо, според теб?

2
vasil.jivkov avatar vasil.jivkov 39 Точки

Би трябвало да се вдигне цената на биткойна според мен. Помня преди време когато една голяма китайска банка ги отряза , им падна доста цената. Та сега трябва това да е обратен ефект.

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Централната банка на Китай, т.е. правителството, те орязаха нещата.
Реално Китай бяха най-големия покупател на биткойн валута. За това падна и цената.
Ето един сайт да видиш кой къде купува биткойн:
http://fiatleak.com

Иначе, Paypal това го мислят от една година, Ebay и те работят. Тo те нали са едно вече де. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.