Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TonySt avatar TonySt 1 Точки

Java Basic изпит

Записан съм за online обучение.Какво става ако не се явя на изпита по Java Basic ? Продължавам ли обучението в Soft Uni ?

Тагове:
0
Java Advanced
plamenti avatar plamenti 28 Точки
Въпросът ми е към екипа на SoftUni - има ли ясно решение по този казус? Т.е. какво се случва, ако студент не се яви на изпит - било то този или някой друг? Интересувам се, защото по стечение на обстоятелствата съм в чужбина и няма да имам възможност да се върна навреме за изпита. Но пък от друга страна, би било добре и да има ясна позиция по въпроса. Също искам да помоля другите колеги, за въздържане от коментари в стил "според мен...". Уважавам изключително много мнението на всеки, но просто все още ми е трудно да различа "официалните" лица от колеги, които имат желанието да помогнат и най-вече от такива, които са се вманиачили да отговарят на всеки и за всичко, че да се трупат някакви "червени" точки например. Благодаря предварително за разбирането и евентуалния отговор.
1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Би трябвало да можеш да продължиш само с Java невзет примерно, защото в професиите има такива които са с optional JAVA

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

На края на нивото (август месец) ако достатъчно желаещи, ще направим една поправителна сесия за всички, които не са успели да вземат някой изпит през семестъра. 

0
plamenti avatar plamenti 28 Точки

Благодаря за отговорите и проявеното рзбиране.

:)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.