Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kalcho815 avatar Kalcho815 5 Точки

Проблем с тестовете - C# OOP Basics Exam Retake - 26 April 2018

Някой знае ли защо на третия нулев тест в I/O при положение че отговорът ми е еднакъв с този който се очаква се зачита като грешен? Буквално нищо не ми е маркирано като грешно в изхода. Също така останалите тестове работят локално но не и в джъдж. Благодаря предварително :)

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/992#2

Код: https://files.fm/u/9pan558q

Тагове:
0
C# OOP Basics 16/11/2018 19:33:38
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

да не си копирал от word file-а? понякога има space или тирето. И те ти чупят output-a и от там judge

0
Kalcho815 avatar Kalcho815 5 Точки

Ами копирах но нямаше ли да ми го маркира ако имаше разлика? А и на долните ми показва че изкарвам едно а всъщност локално изкарвам правилното.

0
prohause avatar prohause 356 Точки

Извинявай ама ти изобщо номерацията гледаш ли я на редовете? 

0
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Здравей колега.

Имаш  един излишен нов ред при оппечатването на превозните средства в гаража, и по точно - в класа СториджМастер на 146-ти ред пред отварящата счупена скоба.

"\n"

Поздрави.

0
Kalcho815 avatar Kalcho815 5 Точки

Не хаха. Благодаря ти много. Не ми се беше случвало и не съм свикнал да ги гледам.

0
Kalcho815 avatar Kalcho815 5 Точки

Благодaря :)

0
16/11/2018 20:31:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.