Loading...
Martin999 avatar Martin999 5 Точки

Проблем с изпитна задача 18.11.2018 OOP Basics Exam

Значи имам проблем че не знам къде ми е проблема :D

Изкарвам 109/150 точки , сравнявам с авторското решение и не мога да реша къде гърми.А знам че нататък не може да се продължи без да си изчистил всички проблеми от първа част. Мерси предварително !

 

(Не знам как да сложа файла тук за това го дропнах в медиафайър )

Зип файл на задачата : http://www.mediafire.com/file/zu7asui0j3l24pa/AnimalCentre.zip/file

Тагове:
0
Module: C# Advanced
trepacha123 avatar trepacha123 47 Точки

Един hint: Виж дали dictionary-то от Animals си го направил readonly. Също така вече тестовете са отворени и можеш да видиш къде грешиш.

0
21/11/2018 16:32:14
Martin999 avatar Martin999 5 Точки

Някои от тестовете не правят много логика , поне за мен. Отговорът на един беше че едно property не е private или protected защото се очаква,а всъщност са. Така че не помагат много много

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

тоя код е много тъжен честно,повтарящи се проверки,  tight coupling безумен речник в които пазиш стринг процедура и лист от животни като самата процедура си ги пази.. А и да тоя to.String ovveride ако беше директно в animal ти върши работва вместо copy/paste на x места :Д

0
trepacha123 avatar trepacha123 47 Точки

Задачата съм я публикувал без редакция - директно както съм я решил на изпита. Да, има няколко излишни проверки, защото отначало не ми даваше пълни точки и трябваше да тествам няколко функционалности, но иначе кода ми е изцяло верен, добре четим и структуриран. Все пак на мен не ми се е налагало да ходя на retake. Хубава вечер! :)

0
22/11/2018 20:24:00
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

дори не си наясно :Д как работи наследяването нали.. жалко 

бтв да отидеш на retake защото просто не си Update-нал vs няма лошо :Д ако това ти е наи-доброто което може да измислиш жалко :Д

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.