Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bossplayaz avatar bossplayaz 4 Точки

Lists Exercises 01MaxOfEqualElements Problem

Колеги, може ли да погледнете решението на първа задача мисля че всичко е ОК, но ми изкарва някакъв output само от нули, може ли да видите къде е проблема... Благодаря! 

Използвам VS Code на ubuntu което мисля че няма значение..

Ето и кода: https://pastebin.com/VR2cTPs4

0
Programming Fundamentals
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

 

първо изписването ти накрая ти имаш една променлива няма защо да въртиш цикъл просто я принтираш. иначе ще я изпишеш  толкова пъти колкото е самия ти макс counter.

и тъй като програмата очаква асмо 1 отговор ти  връща първото число което е 0. Предполагам че това е в judge локално би трябвало да ти вади при maxnumber=10, 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

0
23/11/2018 17:45:22
bossplayaz avatar bossplayaz 4 Точки

Добре, а сега написах почти същия код във VS на Windows и всичко е ОК...

Това е кода https://pastebin.com/UTaqHzQA

Къде е проблема имаш ли идея?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.