Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiKostadinov933 avatar GeorgiKostadinov933 7 Точки

Crossfire - Multidimensional Arrays - Exercise

Здравейте
Някакви идеи на какъв вход ми е грешно решението?
Пробвах до сега :
целия ред, цяла колона , удар по вече ударен елемент и джъдж не е хепи:(
40/100

 

https://pastebin.com/616q7ewv

 

Judge :https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/573#8

Тагове:
0
C# Advanced 24/11/2018 15:35:02
Google avatar Google 188 Точки

Струва ми се, че много си си узложнил кода. Не мисля, че ти трябва назъбен масив, погледни това решение, надявам се да ти помогне: решение

0
24/11/2018 16:38:23
GeorgiKostadinov933 avatar GeorgiKostadinov933 7 Точки

Mersi. Az ot tvoq kod gledam cql den i edinstvenata greshka koqto uspqh da vidq e ako ima iztrit red trqbva da uvelicha broqcha vse edno go nqma. Shte trqbva qvno da q ostavq taka i da promenq masiva. No e gadno da ne moga da otkriq problema..

0
GeorgiKostadinov933 avatar GeorgiKostadinov933 7 Точки

Mislq che mi hrumna edna ideq no sega nqmam vreme da testvam.

Poneje imam metod IsInRange() kudeto proverqvam dali e v range.. Tam moje bi realno dava true no broi elementi koito sa -1, invalid.

Utre shte pisha kato probvam:D

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.