Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Catherina avatar Catherina 0 Точки

Поправка изпит

Здравейте, въпросът ми е следният - част от Java групата на Technology Fundamentals - септември 2018 съм, изпитът наближава, аз напредвам, но не с темпото на останалите. Възможно ли е да се явя на изпит със следваща група, да речем Technology Fundamentals - януари 2019, или трябва да запиша отначало целия курс, за да имам достъп до изпитите? Благодаря!

0
Module: Java Advanced
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Веднъж платила ли си някой курс, редовният изпит е безплатен и всички други изпити след това са 20 лв. Било то поправки или изпити на следващи инстанции на курса. Нещата малко се усложняват когато един курс претърпи сериозни промени. Когато това се случи се правят още 2-3 поправки и после няма да има възможност за промяна на оценката. Най-коректен отговор могат да ти дадат на рецепцията. Звънкай и питай.
 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.