Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvyWolf avatar IvyWolf 1 Точки

Записване за Tech Module и избиране на професия

Здравейте,

Имам няколко въпроиса за записвеането в Tech Module. Завърших успешно Programming Basics и получих имейл за записването ми на следващото ниво. Курса започва с 4 дни  Code - Career Orientation Days Event - янаури 2019, който се провежда 14-18 януари и след него трябва да избера професия, а записването в курса е до 7 януари. Въпросът ми е как да запиша курса в срок без да съм минал кариерното консултиране, защото все още нямам представа за възмоижностите на всеки език?  Следващият ми въпрос е дали в Tech Module трявба да избера професия или уча и четирите, защото в информацията на сайта той не включва избиране, а според изпратения мейл трвба да избера преди да запиша. Другото, което ме интересува е дали Code - Career Orientation Days Event - янаури 2019 ще бъде качено на сайта, защото ще се обучавам онлайн.

Благодаря предварително smiley

1
Fundamentals Module
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

те го промениха tech module-a от януари всеки от 4-те езика ще се изучава отделно,то май вече имаше един кариерен ден.

Та трябва да избереш един от js java c# php? май бяха?

Може би има записи,разтърси се из форума. Иначе може да им се обадиш  тея работните дни,или ако си от София да се разходиш и питаш на място и ще ти разяснят.

0
26/12/2018 18:32:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.