Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Niki19 avatar Niki19 -2 Точки

problem

Здравейте  Soft uni, имам едно проблемче в Judge таа понеше в сайта съм се логнал с фейсбук иии в курса на видеото казаха че трябва да си сменя паролата как да го направя. Много ми е важно защото така не мога да си правя домашните и ще държа изпита онлайн а на стриима казаха че не трябва да си правя нов акаунт 

А ако трябва да давам поща тази с която съм се логнал ш фейсбук са ми я изтрили и незнам какво да правя.

ПОМОЩ!!!!

Тагове:
-2
Въпроси за SoftUni
Evans avatar Evans 11 Точки

Аз също бях логната от фейсбук.

Вариант 1: в профил - - > настройки - - > промяна на парола (би трябвало да стане) 

Вариант 2, който аз направих: излизаш си от профила и в страницата където иска име и парола за да се логнеш натискаш "забравена парола". След това въвеждаш мейла от фейсбук профила си, където ще ти изпратят линк. Като отвориш този линк имаш да въведеш "нова" парола и си готов.

 

 

0
17/01/2019 23:56:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.