Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Здравей,

За да ти помогне някой е хубаво да пращаш линкове към условието на задачата и judge. 

0
DobrinMarkov avatar DobrinMarkov 2 Точки

https://js-book.softuni.bg/chapter-03-simple-conditions-exam-problems.html

Уместна забележка! Това е условието на задачата.

0
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Здравей,

Проблемът идва оттук: "Ако басейнът се е препълнил – с колко литра е прелял за даденото време, число с плаваща запетая."

Макар че, според мен не става ясно точно до колко трябва да се закръгли. Мисля, че бях попаднала на тема и за друга задача, в която имаше подобен проблем(със закръглянето в JS).

След няколко опита, това: ${parseFloat(Overflow.toFixed(2))} даде 100 точки.

П.С. Ако има и линк към judge търсенето ще става по-бързо. :)

0
DobrinMarkov avatar DobrinMarkov 2 Точки

Благодаря за помощта и отделеното време! Взех си нужните бележки :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.