Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EvaSR avatar EvaSR 0 Точки

Cards Generator/JS Core, DOM Exercise

Може ли малко помощ с грешката, която judge ми дава за тази задача. Нито един тест не минава. От първия нулев виждам, че не намира div-те с картите. В конзолата пейстнах тестовия код и div-те ми излизат и картите са си вътре. Недоумявам какво съм объркала!  Ето кода: https://pastebin.com/29cpsqQW

Тагове:
0
Module: JS Advanced 26/01/2019 16:17:58
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

let suitWrapper = document.querySelector('select'); ей това ме съмнява взимаш ли правилно типа карта? ако не вземеш картите и няма да създадеш нищо?

0
EvaSR avatar EvaSR 0 Точки

С suteWrapper = document.querySelector('select'); взимам Select-а, в който са всички оptions. С  let sute = suteWrapper.selectedOptions[0].value.split(' ')[1]; взимам, тази опция която е избрана и то само частта с unicod-a. Локално си създавам всичко точно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.