Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kkiryazov avatar kkiryazov 16 Точки

От Бургас и района

Здравейте,

Интересува ме дали има хора от Бургас или района, които ще идват на изпит за 01.06.2014 по java Basics? Интересува ме във връзка, че можем да се оганизираме да пътуваме заедно.

Ако темата не е за правилната категория, то моля модератор да я премести.

Благодаря

0
Общи приказки
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Аз мислех да се явявам на 1/06 но пропуснах срока за записването. Ще пътувам на 25ти вечерта, връщам се на 27 сутринта. Явявам се на изпита на 26ти :) Ако има някой желаещ да заповяда! Имам още 2 места в колата!

1
kkiryazov avatar kkiryazov 16 Точки

Мерси за отговора. Надявам се и за 01.06 да се намери някой :) Другото е, че можем да следващи изпити да се кооперираме

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.