Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NKolev avatar NKolev 6 Точки

Task 2 Remove Invalid

Здравейте, Judge ми дава само 50% на решението. Гърми с „Лимит памет“ и „грешка при изпълнение“ странното е че като махна всичко от тялото на функцията пак гърми с runtime error, пробвах и с ламбда функция:  

companies.remove_if([](Company* c){ return c->getId() < 0; });

 , но същата работа. Моля за помощ къде е проблема.

https://pastebin.com/pZ8Y6jSh



 
Тагове:
0
C++ Advanced 31/01/2019 22:50:50
kolioi avatar kolioi 641 Точки
Best Answer

Никъде не освобождаваш паметта на компаниите с отрицателно id. Изтриваш само пойнтера в списъка, но заделената памет оства, което е memory leak. Виж също така тази тема.

2
NKolev avatar NKolev 6 Точки

Благодаря kolioi след като казах delete на елемента който махам от вектора Judge ми даде 100/100;

https://pastebin.com/zmYMwK6c

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.