Loading...
arjunah avatar arjunah 9 Точки

Здравей, проблемът в тази задача е същият, който имаш и в другата - Equal Sums. Отново проверката ти е преди цикъла, в който търсиш най-голямата последователност от еднакви елементи и за да прибавиш поредния еднакъв елемент към променливата, в която пазиш еднаквите елементи, е нужно да влезеш отново в основния цикъл. Няма да влизам в детайли, на другата ти задача съм изяснил какво не е наред - тук грешката е същата :-) Само ще ти дам пак пример - при вход {1 2 3 4 4} с твоя код на конзолата се отпечатва "1" вместо "4 4". Просто трябва по-внимателно да преценяваш граничните случаи.

0
shniaga avatar shniaga 3 Точки

Благодаря!!!

Грешката, която правя с изчисленията в началото на основния цикъл, вместо след вътрешния е от начина ми на писане на код, сега вече като го правя след вътрешния всичко е ок. Това е като да си настроя начина на писане на код. Много яко, мерси отново.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.