Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

peter.gaydeek avatar peter.gaydeek 2 Точки

5. Task - Lectures - ClassMembers (Advanced C++)

Здравейте. Незнам аз ли нещо не правя както трябва, но при мен кода се компилира и ми вади правилен резултат и всичко си работи. Обаче като го пусна в джъдж и ми дадва Compile time error... Нали трябва да изпратим под ZIP файл само Lecture.h файла ? Смисъл само единя хедър файл ? Защо при мен всичко работи а джъдж мрънка. Кода ми е на VS.  Ако трябва ще кача и кода си но нека не го гледа никой за да видя дали аз нещо не пропускам!




Поправка...получи се със 2-та хедър файла...уж пробвах но или джъдж е бил по това време забил или аз нещо съм направил, но сега пък ми дадва Runtime Error...Дори и на нулевите тестове, а при мен всичко е нормално....
Ето ми и решенията...не мога да си го обясня...
това е за: Resource.h https://pastebin.com/GV1Jt7f8
а това за: Lecture.h  https://pastebin.com/LaLvGvUW

 

 

Не са от най-подредените и надявам се се разбере нещо...просто така се случи че цяла седмица  бях зает и в последния момент се освободих и набързо трябваше да напиша кода...и утре пак съм зает....
 

0
C++ Advanced 18/02/2019 00:18:18
kolioi avatar kolioi 641 Точки

При компилиране на Lecture.h VS генерира следния warning:

C4172   returning address of local variable or temporary: num

на ред 55 в Lecture.h Това е level 1 compiler warning (дефолтното ниво е Level3 (/W3)) и по описанието може да се досетиш какво не е наред :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.