Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo13 avatar Hristo13 227 Точки
Best Answer

73ти ред го преправих на else if (!lessons.contains(lessonTitle + "-Exercise")) това ти оправя 8ми тест.

За последния тест виж на дебъгера как ти дава outOfBounds при вход

Databases, Methods
Exercise:Databases
Swap:Methods:Databases

Код ако ти потрябва за сравнение

https://pastebin.com/yAk9hcQG

0
Yordanka83 avatar Yordanka83 1 Точки

Да като го смених това осми тест минава, но 10 все още неще. Пробвах да сменя последните две команди като от твоя код, но пак същото нищо не се променя. Вече съм пълен блокаж къде греша :(

Благодаря все  пак за помоща.

1
Hristo13 avatar Hristo13 227 Точки

И аз не успях да го оправа по твоя начин. Елиминирах да не гърми при горния примерен вход ама пак дава outofbounds в judge. Накрая смених твоя swap с моя метод.

https://pastebin.com/k9gF9C0x

0
25/02/2019 14:02:46
Yordanka83 avatar Yordanka83 1 Точки

Много благодаря, странно е че го бях направила като теб и ми даде 55/100, а по стария начин даваше 77/100. Сега с твойта корекция е 100/100, студио Х защото така става, но важното е че стана. Благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.