Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

За кой модул става на въпрос ? Провери ли в секцията Обучения оценката и резултата от изпита в Judge ? Можеш да вземеш пълен брой кредити при макс точки от изпит или да компенсираш с бонуси стига оценката да е над 5.50 ако не се лъжа.

0
Edzhevit avatar Edzhevit 79 Точки

Става въпрос за Java Fundamentals. Аз не се явих сега на изпита в неделя. Ще се явя директно на поправка. Но проблема е ,че ми показва общо 21 точки а трябва да са 27.

0
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Е как става това да ти дадат кредити без да си се явил на изпит при положение, че обикновенно той формира ~85% оценката ? Пълният брой кредити се дават при макс точки от изпит или според оценката. Като се явиш на поправката ще ти добавят кредитите според оценката която изкараш.

ЕДИТ: 27 кредита са за целия Java Fundamentals (Advanced + OOP) при положение, че имаш отличен и на двата изпита. Advanced носи само 6 кредита при отличен или макс точки.

1
27/02/2019 18:40:23
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

До колкото виждам Java Advanced носи 12, Java OOP - 15. Като влезнеш в съответните курсове по колко точки ти показва за всеки?

0
Edzhevit avatar Edzhevit 79 Точки

Да разбрах благодаря, сигурно след изпита ще ми дадат съответните кредити. Просто се чудих защо ми показва така.  Благодаря пак.

0
Edzhevit avatar Edzhevit 79 Точки

Показва ми само общ брой кредити 21 ама както и да е те сигурно ще ги оправят след изпита и ще си дадат съответните кредити. Благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.