Софтуерно Инженерство
Loading...
kremena.i99 avatar kremena.i99 0 Точки

Проблем с IntelliJ IDEA

Здравейте, колеги,

Имам проблем с IntelliJ IDEA.

Без значение какъв код напиша, програмата автоматично приключва и ми изписва само : " Process finished with exit code 0. ". Не излиза никакъв error.

Моля за съдействие. Благодаря предварително!

Тагове:
Filkolev avatar Filkolev 4486 Точки

exit code 0 означава, че всичко е минало наред и програмата е приключила успешно.

0

Да, но реално програмата не принтира, дори да напиша само System.out.println("a")...

Изпробвах задачата в judge и ми дава 100/100, тоест проблема не е в кода.

0
03/03/2019 20:11:30
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1285 Точки

https://www.jetbrains.com/help/idea/creating-and-running-your-first-java-application.html

0

Не за първи път пиша код, все пак проверих дали не е в мен грешката и отворих стари запазени кодове, отново програмата ми изписа същото.

0

Явно е бил  някакъв бъг в програмата, защото в момента започна да работи правилно, без да променям нищо по нея.

Благодаря все пак на отзовалите се!

0
Filkolev avatar Filkolev 4486 Точки

В такива случаи проверявай какво точно пускаш. Рядко е бъг в програмата, по-скоро недоглеждане. Има едни Run Configurations, ако имаш повече задачи в един проект може да не си пускала правилната. Преди да ти каже за exit code 0, IntelliJ ти казва какво точно стартира; ще видиш нещо такова в края на реда: -Dfile.encoding=UTF-8 -classpath F:\Trash\out\production\ProjectName package.Main

0