Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

christoff avatar christoff 3 Точки

Нисък резултат на PB JS и няколко въпроса

Здравейте,

Имам няколко въпросчета.
Понеже се записах Online форма за Programming Basics w/ Java Script (още началото на Декември и платих), но нямах възможност нито да гледам лекции на живо (нито на запис) и каквото и да е до преди 3-4 дни. Съответно имах 3-4 дни за подготовка, не съм качвал домашни а единствено част от тези задачи, които са решавани по време на лекциите и някои изпитни задачи, за да ги тествам. Разбрах, че 10% от крайната оценка идва точно от домашните, следователно предполагам, че тези точки ги губя ?!

 Днес на изпита, изкарах само 300 точки:
1-ва задача без проблем, 2-ра при първия опит 80/100 защото ми липсваше едно "=" при проверка, 3-та от 2-ри път заради липса на "%"
5-та ми беше за "Тенис ранглиста", като само заради един грешен ред, for loop-a ми прескачаше проверката на първия index от масива (съответно judge ми гърмеше 0/100) и когато си намерих грешката времето беше свършило - > не можах да кача правилния код.

TL; DR: Изкарах само 300 точки на приемния изпит и не съм качвал домашни (които участват в крайната оценка).
Въпросите:
- Кога има retake ?
- Има ли смисъл да правя retake ?
- Мога ли вместо Май месец да запиша Tech да е чак Септември ? (идеята е да запиша присъствено и да съм редовен)

Надявам се, да не объркам категорията в която поствам, първи пост ми е :)
Благодаря предварително!

0
Programming Basics 11/03/2019 02:22:39
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Можеш да се явиш със следващата инстанция на курса, като трябва да заплатиш такса от 50 лв ако не се лъжа за всяка поправка. Тех модула можеш да запишеш когато ти е удобно, но аз бих минал бейсикс отново. Задачите са достатъчно лесни ако човек седне да си научи материала. Тех модула е основата и след това всички професионални модули надграждат наученото от предишните. Ще ти бъде доста трудно ако имаш пропуски и няма да смогнеш на темпото. Премини пак през материала от бейсикс и се яви на поправка, чак тогава решавай кога искаш да запишеш Тех-а.

0
11/03/2019 08:59:30
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.